(044) 228-92-95

(093) 170-23-41

заказать звонок

 

Професійна від Аклін чи самостійна чистка ковроліну?

Как выбрать чистку ковраЯкщо Ваш килим знаходиться в такому стані, що пилососити вже не достатньо для його хорошого вигляду та чистоти, слід задуматись над глибокою чисткою килима.

 Ви можете зробити це самостійно, взявши напрокат "машину" або Ви можете найняти професіоналів цієї справи. У даній статті розглянемо за і проти цих обох варіантів.

Якщо Ви вирішили очистити ваші килими самостійно, Вам потрібно буде орендувати спеціальну техніку, щоб зробити роботу.

Здебільшого ті компанії які здають в оренду такі апарати також можуть продати і хімічні засоби необхідні для чистки, а в деяких випадках їх потрібно буде шукати самостійно.

 

 Обов'язково потрібно дізнатись як правильно користуватися миючим екстрактором, куди і що заливати...+ Ви повинні лишити завдаток за ту техніку яку Ви берете в оренду, а це тисячі гривень.

   Хороші засоби дешево не обійдуться, а різні побутові Gala, "Ушастый Нянь", Ваніши краще навіть не брати.

   Професійна компанія з аквачистки має професійний екстрактор, більш ефективний, ніж взятий напрокат. Професіонали знають, як ефективно використовувати свої машини, що означає, що очищення відбувається набагато швидше та якісніше.

   Іншим позитивним для професійних прибиральників килимів, ковроліна є той факт, що вони пройшли підготовку в своїй області. Вони знають, що оглядати ваш килим, саме те, що вона зроблена з і отже, правильний метод очищення для нього. Вони також навчені видалення плям, так що шанси набагато більші на видалення навіть більшості вкорінених плям.

   Інші переваги для чищення килимів самостійно, є те, що ваші власні стандарти будуть виконані. Іноді стандарти власника будинку, квартири вище, ніж у людей які можуть приїхати до Вас.

   Стосовно затрачених зусиль: доставка техніки, переміщенні меблів навколо, ймовірно, займе набагато більше турботи і сил ніж це зробили би професійна компанія. (Бо часто до Вас приїжджає бригада з 2х людей, які можуть швидко та якісно зробити навіть великі об'єми по роботі).

   Сума грошей та час витрачений в обох випадках насправді може бути дуже схожим. На ринку чищення килимів є багато компаній, ціни на чищення килимів в яких доступні для більшості власників квартир та будинків.

   В той же час, якщо ви поїдете в компанію по прокату і купите миючий засіб, Ви можете просто витратити навіть більше коштів, ніж найнявши когось. Підсумок: Є сенс робити це самостійно тільки тоді, коли Ви впевнені в своїх силах чи у Вашому місті немає професіоналів з аквачистки килимів та ковроліну.